MENU
Nowosci

Galeria Fotografii z Konferencji

Program kongresu

Nasi prelegenci

Dane organizatora

Press Room

Patroni medialni

Sponsorzy kongresu

Regulamin uczestnictwa

Pytanie do organizatora

Lokalizacja

Uczestnicy

Zgłoś swoje uczestnictwo

Zostań sponsorem forum

Akredytacja dziennikarzy
S P O N S O R Z Y


Grupa Polskie Hotele SPA&Wellness

Unilever Foodsolutions

Rama   Knorr

Lipton   McCain

Bonduelle

Reservation Assistant

Bon-Net

NixdorfP A T R O N    M E R Y T O R Y C Z N Y


Stowarzyszenie Polskich Kucharzy i CukiernikówS P O N S O R    R Z E C Z O W Y

ForSpa

Farmona Laboratorium Kosmetyków Naturalnych

Malinowy Zdrój - Hotel SPA

Bionantech
B I U R O    O R G A N I Z A T O R A


COMFORTUM

ul. Zielona 8
90-414 Łódź
tel.: +48 42 631 01 84
fax: +48 630 61 11
Sponsorzy Kongresu
 

SPONSOR GŁÓWNY:

GRUPA POLSKIE HOTELE SPA & WELLNESS

W ostatnich latach notujemy bardzo dynamiczny wzrost na polskim rynku hotelarskim hoteli typu SPA lub obiektów, które rozwijają tego rodzaju infrastrukturę w celu poszerzenia oferty i wzrostu sprzedaży. Działania marketingowe hoteli, day spa, firm kosmetycznych i innych przyczyniły się znacznego wzrostu popytu na tego rodzaju usługi. Polskie hotele SPA & Wellness - to program marketingowy mający na celu wspólne promowanie polskich hoteli podczas imprez targowych w Polsce i na świecie. Poprzez program hotele mogą realizować również inne cele marketingowe - takie jak reklama, kampanie promocyjne, eventy, marketing internetowy. Wspólna cechą hoteli promowanych jest przede wszystkim wysoki standard świadczonych usług potwierdzony kategoryzacją minimum ***. Wymagamy również od promowanych obiektów spełnienia wielu wymagań dotyczących wyposażenia SPA & Wellness - m. in. : rozwiniętego centrum odnowy biologicznej oraz profesjonalnych salonów kosmetycznych SPA. Obiekty mogą pochodzić jedynie z terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

UNILEVER FOODSOLUTIONS

Unilever Foodsolutions jest jednym z działów koncernu Unilever. Na polskim rynku gastronomicznym działamy już od 11 lat. Wcześniej jednak byliśmy znani pod innymi nazwami. Na początku naszej działalności funkcjonowaliśmy pod nazwą Caterplan, która następnie, po połączeniu wszystkich działów Unilever zajmujących się gastronomią zastąpiona została przez UBF Foodsolutions. W lipcu 2004 r. Unilever ogłosił nową misję, której centralnym elementem jest idea witalności zwizualizowana przez nowe logo. Aby zbudować świadomość przynależności do ogromnego koncernu Unilever, nazwa UBF Foodsolutions została na całym świecie zastąpiona przez nazwę Unilever Foodsolutions.
Chcemy oferować nie tylko produkty, ale także gotowe, kompleksowe rozwiązania i ciekawe pomysły, które pozwolą zaoszczędzić naszym klientom czas i pieniądze, a tym samym przyniosą im większe zyski. Nasze pomysły są wynikiem współpracy z oddziałami Unilever Foodsolutions na całym świecie oraz nieustannej wymiany doświadczeń.

SPONSOR RZECZOWY:

 FARMONA

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie, szybko zdobywając uznanie rzeszy wiernych Klientów ceniących innowacyjność i wysoką jakość kosmetyków naturalnych. Firma łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Wysoką skuteczność wyrobów potwierdza szereg badań aplikacyjnych, stała współpraca z wybitnymi dermatologami oraz wiele cennych nagród.
Sukces handlowy i dobra opinia, jaką cieszą się kosmetyki Laboratorium Farmona w kraju i za granicą potwierdza słuszność obranego kierunku rozwoju firmy. Jest nim kojarzenie najnowszych osiągnięć i odkryć nowoczesnej dermatologii i kosmetologii z zastosowaniem wyjątkowo korzystnych dla zachowania urody składników naturalnych. Oferta LKN Farmona obejmuje ponad 150 dermokosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów; w ostatnich latach Firma poszerzyła rynki zbytu o kosmetyki profesjonalne przeznaczone do gabinetów kosmetycznych, oferując komplementarny program zabiegów kosmetycznych dla każdego typu skóry, oparty na autorskich masażach.
W roku 2007 Laboratorium Kosmetyków Naturalnych rozpoczęło nowy etap działalności otwierając w Krakowie HOTEL FARMONA BUSINESS & SPA z zapleczem konferencyjnym oraz dwustu metrowym obszarem Wellness & SPA.

HOTEL MALINOWY ZDRÓJ ***

Hotel *** z Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej "Malinowy Zdrój - Solec SPA" został otwarty w listopadzie 2005 roku. Posiada 105 komfortowych pokoi, wyposażonych w łazienkę, TV - SAT, telefon, internet, sejf oraz balkon.
W budynku hotelu dostępna jest pełna baza zabiegowa, kosmetyczna i rekreacyjna. W pobliżu znajduje się Zalew Solecki i Park Zdrojowy.
Oprócz pobytów SPA, odchudzających i leczniczych Malinowy Zdrój proponuje konferencje i spotkania biznesowe.

      


S P O N S O R Z Y


Grupa Polskie Hotele SPA&Wellness
P A T R O N I    M E D I A L N I


SPA Hotele
SPA - Info

Hotels-SPA


SPA - Manager

SPA Plantet

Quality News

Magazum SPA EDENR O Z D A N I E    N A G R Ó D 
Copyright Comfortum 2008
site by HnT & WebFX