MENU
Nowosci

Galeria Fotografii z Konferencji

Program kongresu

Nasi prelegenci

Dane organizatora

Press Room

Patroni medialni

Sponsorzy kongresu

Regulamin uczestnictwa

Pytanie do organizatora

Lokalizacja

Uczestnicy

Zgłoś swoje uczestnictwo

Zostań sponsorem forum

Akredytacja dziennikarzy
S P O N S O R Z Y


Grupa Polskie Hotele SPA&Wellness

Unilever Foodsolutions

Rama   Knorr

Lipton   McCain

Bonduelle

Reservation Assistant

Bon-Net

NixdorfP A T R O N    M E R Y T O R Y C Z N Y


Stowarzyszenie Polskich Kucharzy i CukiernikówS P O N S O R    R Z E C Z O W Y

ForSpa

Farmona Laboratorium Kosmetyków Naturalnych

Malinowy Zdrój - Hotel SPA

Bionantech
B I U R O    O R G A N I Z A T O R A


COMFORTUM

ul. Zielona 8
90-414 Łódź
tel.: +48 42 631 01 84
fax: +48 630 61 11
Patroni Medialni Kongresu
 

SPAHOTELE.pl by COMFORTUM

Portal, który w przeciągu dwóch ostatnich lat stał się jednym z najbardziej zauważalnych serwisów branży SPA w Polsce. Jest liderem w kategorii indywidualnych i grupowych rezerwacji pobytów i zabiegów w hotelach SPA w Polsce. Obecnie w ofercie portalu znajduje się kilkadziesiąt obiektów z terytorium naszego kraju. Ponadto na portalu zamieszczane są także prezentacje salonów Day SPA, ośrodków odnowy biologicznej, a także wpisy od producentów kosmetyków i wyposażenia.
Niebawem na portalu pojawi się także kolejna edycja firmowanego marką Comfortum konkursu „SPA PRESTIGE AWARDS 2008”: Najlepszy Hotel SPA & Wellness w Polsce. Wyróżnienia zostaną przyznane w kilku kategoriach, a na osóby, które wezmą udział w ankiecie czekają atrakcyjne nagrody – weekendowe pobyty w polskich SPA.
W tej chwili miesięcznie portal spahotele.pl odwiedza ok. 30 000 użytkowników z unikatowych adresów IP, którzy generują ok. 175 000 odsłon.


SPA-INFO.pl by COMFORTUM

Jest to stosunkowa nowa pozycja na polskim rynku. Vortal informacyjny o tematyce Wellness & SPA: spa-info.pl, działa od kwietnia 2007 roku. Tym bardziej za wielki sukces można uznać statystyki odwiedzin, którymi cieszy się obecnie. W tej chwili miesięcznie ok. 14 750 użytkowników z unikalnych adresów IP generuje ok. 34 000 odsłon podstron vortalu! Liczba ta systematycznie rośnie. Stali czytelnicy cenią sobie świeżość i poziom dziennikarski informacji, które codziennie znajdują się na portalu. Miesięcznie jest to ponad 100 newsów tematycznie podzielonych na 11 kategorii. Zespół redakcyjny czuwa nad tym aby każdy z co najmniej trzech newsów, które codziennie rano pojawiają się na vortalu był unikatowy. Redaktorzy spa-info często sięgają do źródeł, tam gdzie rodzi się informacja, czyli m.in. do salonów i hoteli SPA, producentów i dystrybutorów sprzętu i kosmetyków SPA, osobistości świata Wellness, itp. Istnieje możliwość korzystania z publikowanych newsów na własnym portalu za pośrednictwem kanałów RSS.


QUALITY FORUM

Magazyn "Quality News" jest na polskim rynku jedynym pismem o charakterze informacyjno- edukacyjnym w zakresie systemów jakościowych, gospodarczych programów promocji jakości oraz przedsięwzięć rządowych i biznesowych preferujących jakość, bezpieczeństwo i ekologię. Dogłębna znajomość branży, fachowe dziennikarstwo, aktualne informacje o zmianach w przepisach i nowych uregulowaniach prawnych, w połączeniu z celową dystrybucją, gwarantują Czytelnikom, Partnerom i Reklamodawcom profesjonalizm i skuteczność. Współpracujemy w tym zakresie z instytutami naukowymi i najważniejszymi instytucjami państwowymi, jak Polski Komitet Normalizacyjny, Państwowa Inspekcja Pracy, IJHARS, Instytut Techniki Budowlanej, Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych czy Urząd Patentowy RP. "Quality News" jest niezależnym magazynem tworzonym przy współpracy merytorycznej z instytucjami badawczymi, stowarzyszeniami i izbami branżowymi, na jego łamach publikowane są artykuły najbardziej znanych i cenionych specjalistów w dziedzinie jakości i ekologii. Informacje bieżące czerpiemy z publikacji naukowych, seminariów, rankingów branżowych, od organizatorów targów, konkursów, a przede wszystkim z opinii samych konsumentów.     


EDEN - Magazyn SPA

Eden to symbol raju.
Magazyn Eden podpowiada, jak poszukiwać raju w codziennym życiu. Wskazuje, jak zadbać o siebie, poznać znaczenie równowagi pomiędzy ciałem i duchem. Uczy, jak korzystać z coraz szerszej oferty kosmetyków, urządzeń, zabiegów i obiektów nawiązujących do idei SPA&wellness. Magazyn EDEN to miejsce gdzie czytelnicy znajdą inspirację do ulepszania swego świata, smakowania życia w różnych jego aspektach, dbania o zdrowie własne i swojej rodziny. Eden jest pismem skierowanym do osób chcących mądrze dbać o siebie, chętnie korzystających z nowości i atrakcyjnych ofert ośrodków SPA, Day SPA i salonów piękności. Magazyn adresowany jest przede wszystkim do kobiet. To one bowiem są zainteresowane dobrym wyglądem i samopoczuciem, a także mają istotny wpływ na decyzje swoich partnerów i bliskich. Misją Magazynu Eden jest propagowanie i rozwój idei SPA&wellness. Eden to wyjątkowy przewodnik po najlepszych ośrodkach SPA, salonach piękności. To doskonały doradca w wyborze sprawdzonych zabiegów, kosmetyków i urządzeń do pielęgnacji ciała.    

SPA MANAGER

Magazyn "Spa Manager" to branżowy miesięcznik poświęcony tematyce SPA i rozwojowi tej branży w Polsce. Na łamach magazynu prezentowane są trendy i nowości z branży. Ponadto magazyn stanowi bogate kompendium wiedzy z dziedziny hotelarstwa, zarządzania, marketingu i PR, a także budowy, architektury i modernizacji obiektów. Autorzy piszący dla Spa Managera są praktykami, dzięki czemu każdy numer miesięcznika stanowi praktyczny poradnik dla każdego inwestora związanego z branżą hotelarską i SPA. Grupą docelową jest kadra zarządzająca obiektami hotelarskimi i SPA, kadra zarządzająca firmami wyposażającymi obiekty SPA i hotele, inwestorzy. Spa Manager, wydawany w nakładzie 5.000 egzemplarzy, dystrybuowany jest w prenumeracie, na branżowych imprezach targowych, kongresach, konferencjach, szkoleniach oraz sympozjach, a także w sieci salonów prasowych EMPIK.     


SPA PLANET.PL


Portal "Spa Planet.Pl" to portal internetowy promujący zdrowie i urodę, dobrą kondycję ciała i duszy. W serwisie prezentowanych jest kilkaset hoteli SPA i gabinetów day-spa, dostępna jest również rezerwacja pobytów on-line. Portal prezentuje opisy wszystkich dostępnych w gabinetach zabiegów, można w nim również znaleźć szeroką gamę porad, artykułów, ciekawostek i bieżących wydarzeń nie tylko ze świata SPA, ale i kosmetyki, medycyny estetycznej, dietetyki, psychologii. Portal ogłasza liczne konkursy, w których można wygrać atrakcyjne nagrody. Portal w każdym miesiącu czyta 20.000 osób, i jego popularność stale rośnie. Dociera do wszystkich osób zainteresowanych tematyką SPA i dbających o swoje zdrowie i urodę.     

      


S P O N S O R Z Y


Grupa Polskie Hotele SPA&Wellness
P A T R O N I    M E D I A L N I


SPA Hotele
SPA - Info

Hotels-SPA


SPA - Manager

SPA Plantet

Quality News

Magazum SPA EDENR O Z D A N I E    N A G R Ó D 
Copyright Comfortum 2008
site by HnT & WebFX