MENU
Nowosci

Galeria Fotografii z Konferencji

Program kongresu

Nasi prelegenci

Dane organizatora

Press Room

Patroni medialni

Sponsorzy kongresu

Regulamin uczestnictwa

Pytanie do organizatora

Lokalizacja

Uczestnicy

Zgłoś swoje uczestnictwo

Zostań sponsorem forum

Akredytacja dziennikarzy
S P O N S O R Z Y


Grupa Polskie Hotele SPA&Wellness

Unilever Foodsolutions

Rama   Knorr

Lipton   McCain

Bonduelle

Reservation Assistant

Bon-Net

NixdorfP A T R O N    M E R Y T O R Y C Z N Y


Stowarzyszenie Polskich Kucharzy i CukiernikówS P O N S O R    R Z E C Z O W Y

ForSpa

Farmona Laboratorium Kosmetyków Naturalnych

Malinowy Zdrój - Hotel SPA

Bionantech
B I U R O    O R G A N I Z A T O R A


COMFORTUM

ul. Zielona 8
90-414 Łódź
tel.: +48 42 631 01 84
fax: +48 630 61 11
Dane Organizatora
 

COMFORTUM

Firma Comfortum (dawniej tourisline Polska) kojarzona jest z propagowaniem idei SPA & WELLNESS w naszym kraju. Dzięki współpracy z wieloma wyselekcjowanymi obiektami jesteśmy jednym z liderów polskim rynku usług SPA.

Najważniejszym produktem firmy Comfortum obecnym na rynku od 2005 roku jest katalog obiektów hotelowych „Spa & Wellness w Polsce”. Cieszy się on stale rosnącym zainteresowaniem wśród rzeszy gości odwiedzających hotele SPA. Dzięki dostępności w wersji angielskiej i niemieckiej polskie hotele SPA są coraz częściej odwiedzane przez gości zagranicznych.

Poza katalogiem oferujemy także Państwu obszerny, prężnie rozwijający się internetowy portal rezerwacyjno-reklamowy www.spahotele.pl , który cieszy się doskonałymi statystykami odwiedzin oraz znakomitym pozycjonowaniem w światowych wyszukiwarkach internetowych.

Naszym najmłodszym „dzieckiem” jest działający od maja 2007 internetowy vortal informacyjny o tematyce SPA www.spa-info.pl. Przygotowywane codziennie przez nasz zespół redakcyjny newsy ze świata idei wellness, za pośrednictwem kanałów RSS goszczą na wielu polskich portalach internetowych o podobnej tematyce. Stajemy się dzięki temu liderem w propagowaniu idei SPA w Polsce. Rozwijamy również naszą pozostałą bazę stron m. in.: www.s-p-a.info, www.spa-zone.pl, www.weekend-spa.com, www.best-spa-directory.com, www.spa-web-directory.com, www.spa-konferencje.com, www.gabinety-spa.com.

Posiadamy także potężną, liczącą ok. 5500 bazę adresową newsletter. Osoby, które dobrowolnie dołączyły do tego grona, są w znakomitej większości stałymi bywalcami hoteli i salonów SPA, silnie związani z ideą Wellness. Są to przeważnie kobiety w wieku 25-49 lat, o wysokim statusie społecznym i ponadprzeciętnych dochodach.

Firma Comfortum dała się także poznać jako prężnie działający wystawca targowy. Jesteśmy obecni na wszystkich większych imprezach targowych w Polsce, m.in. „Lato” w Warszawie, TT Warsaw, Tour Salon, itp. Regularnie zaznaczamy również swoją obecność na największych imprezach targowych w Europie, m.in. ITB Berlin, UITT Kiev. Stoisko naszej firmy zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Na biorących udział w naszych konkursach zawsze czekają atrakcyjne pobyty w najlepszych SPA w Polsce.

Jesteśmy także pomysłodawcą i twórcą oficjalnej certyfikacji polskich hoteli SPA. & Wellness Obiekty dołączające do naszej grupy POLISH SPA & WELLNESS HOTELS muszą spełnić szereg surowych kryteriów. Pragniemy aby marka polskich hoteli SPA w Polsce i za granicą kojarzona była tylko z najwyższymi standardami obsługi i wyposażenia. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie www.polskie-spa.pl.

COMFORTUM
ul. Zielona 8,
90-414 Łódź,
tel.: +48 42 631 01 84
fax: +48 42 291 15 00
www.comfortum.pl
www.spahotele.pl

Kontakt:
Milena Pysera - product manager
Tel.:+48 42 631 01 99
milena@comfortum.pl

Łukasz Michałowski - product manager
Tel.:+48 42 631 01 84
l.michalowski@comfortum.pl


Hotel MAGELLAN ***

Ekskluzywne i nowoczesne Centrum Kongresowo – Szkoleniowe MAGELLAN*** położone jest w Polsce Centralnej na terenie malowniczego Sulejowskiego Parku Krajobrazowego nad Zalewem Sulejowskim (województwo łódzkie) w miejscowości Bronisławów w odległości 9 km od trasy Warszawa – Katowice (100 km od stolicy i 50 km od Łodzi).

CKS MAGELLAN *** dysponuje największą bazą konferencyjno-noclegowo-rekreacyjną w tym regionie. To także największy w Polsce Centralnej Instytut SPA & WELLNESS. Dwupoziomowy kompleks oferuje basen kryty o wymiarach 17 x 8 m, jacuzzi z kaskadą wodną, łaźnię parową i saunę fińską oraz 9 gabinetów odnowy biologicznej. To właśnie tutaj w kameralnych pomieszczeniach o barwach ziemi, wkomponowanych harmonijnie w przestrzeń otaczającego lasu można oddać się różnego rodzaju zabiegom, np. hydroterapii, zabiegom na twarz, ciało czy masażom. W Instytucie SPA & WELLNESS zabiegi wykonywane są z użyciem kosmetyków SPA dwóch marek: Decleor oraz Pevonia Botanica.

CKS MAGELLAN *** to także ogromna, profesjonalnie wyposażona baza konferencyjno – szkoleniowa. 8 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjno – bankietowych o łącznej powierzchni 1480 m2 może pomieścić nawet 1000 osób, a 121 komfortowych pokoi zapewni nocleg dla 242 gości.

MAGELLAN
Centrum Kongresowo-Szkoleniowe
Bronisławów, ul. Żeglarska 35/31
97-320 Wolbórz
Tel.: +48 44 615 43 50
Fax: +48 44 615 43 52
www.hotelmagellan.pl

Kontakt:
Agnieszka Gohari - kierownik marketingu i sprzedaży hotelu Magellan
Tel.: +48 44 615 43 78
Kom.: +48 609 73 48 37
agnieszka.gohari@hotelmagellan.pl

Patrycja Ziętara – specjalista ds. sprzedaży i marketingu
Tel.: +48 44 615 43 66
Patrycja.zientara@hotelmagellan.pl

Radosław Dębicki – kierownik SPA hotelu Magellan
Tel.: +48 44 615 43 65
Kom.: +48 695 58 90 96
Radoslaw.debicki@hotelmagellan.pl

      


S P O N S O R Z Y


Grupa Polskie Hotele SPA&Wellness
P A T R O N I    M E D I A L N I


SPA Hotele
SPA - Info

Hotels-SPA


SPA - Manager

SPA Plantet

Quality News

Magazum SPA EDENR O Z D A N I E    N A G R Ó D 
Copyright Comfortum 2008
site by HnT & WebFX